JOMA THERM s.r.o.

  • Bohaté skúsenosti získané praxou za ostatných 7 rokov a ich zúročenie v podobe desiatok úspešne zrealizovaných projektov, dávajú klientom spoločnosti dostatočnú záruku na to, aby sa na nás mohli obrátiť s plnou dôverou.
  • Portfólio spoločnosti možno zhrnúť do troch oblastí. Sú nimi stavebná, obchodná a reklamná činnosť.
  • Na poli stavebnom sa zaoberáme najmä poradenstvom a realizáciou prác spojených s rekonštrukciou a úpravou interiérov a exteriérov.
    Do sféry nášho záujmu patrí zatepľovanie rodinných a bytových domov, realizácia fasádnych a vnútorných omietok, montáž štukov, interiérových dverí, inštalácia podláh či montáž sadrokartónových systémov.
  • Obchodná činnosť sa úzko dotýka stavebnej oblasti. Vo vlastnom fasádnom a interiérovom štúdiu ponúkame už od marca 2007 služby ako sú miešanie omietok a farieb na počkanie, predaj stavebných materiálov a doplnkov na realizáciu zateplenia, rekonštrukcie a výstavbu nových stavieb.
  • V januári 2008 sme rozšírili portfólio našich služieb o reklamnú činnosť. Úspešne sme sa etablovali na trhu s viacerými produktami.
    Inštalujeme kvalitnú reklamnú potlač na automobily, vyrábame samolepky, štítky, vizitky, oznámenia či etikety akéhokoľvek tvaru, venujeme sa tiež digitálnej tlači produktov ako sú letáky, oznámenia či nápojové lístky. V ostatnom čase s úspechom realizujeme aj čoraz vyhľadávanejšie zákazkové polepy áut originálnymi fóliami na celú karosériu či jednotlivé karosárske diely.
  • Klienti môžu využiť aj ďalšie služby ako sú gravírovanie, výroba tričiek, pier, zapaľovačov, príveskov s logom firmy, realizujeme aj 3D písmená z polystyrénu. To všetko samozrejme od návrhu až po realizáciu a dodávku.

,,Povedzte nám Vašu požiadavku a my Vám navrhneme riešenie.,,


Stavebná činnosť

 

Obchodná činnosť

 

Reklamná činnosť